تبلیغات

رتبه سنج گوگل

رتبه سنج گوگل

مقالات علوم دامی - بازداشت عامل تعرض و قتل دختر دانشجو در پاكدشت
 
مقالات علوم دامی

مرد معتادی كه به خاطر طلبش، یك دختر دانشجو را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده و او را با ضربات چوب كشته بود از سوی پلیس پاكدشت بازداشت شد.
ماموران شیفت نگهبانی آگاهی پاكدشت از صبح روز یكشنبه ۱۳ اسفند ماه، شاهد حضور مردی حوالی آگاهی بودند كه چندین بار قصد ورود به اداره آگاهی را داشت، اما هر بار منصرف می شد.
بدین ترتیب در حالی كه رفتار شك برانگیز مرد، توجه ماموران را به خود جلب كرده بود، سرانجام او با ورود به نگهبانی اعلام كرد كه قصد معرفی یك قاتل به پلیس را دارد...
در این حال كارآگاهان پلیس جنایی مقابل مرد معتاد قرار گرفتند و او طی اظهاراتی مدعی شد: چند روز پیش با معتادی به هویت امیر در محلی در حال مصرف مواد بودیم كه این فرد در حالت نشئگی از ارتكاب قتل یك دختر دانشجو در مشهد حرف هایی می زد. با اظهارات این مرد، ماموران پلیس با بررسی مشخصاتی كه از سوی مرد معتاد در اختیارشان قرار گرفته بود، تحقیقات پلیسی را آغاز و مرد ۴۲ ساله به هویت امیر را در حالی شناسایی كردند كه وی با مینی بوس شخصی اش در مسیر پاكدشت - میدان خراسان مسافركشی می كرد. با دستگیری این مرد، تحقیقات پلیس در خصوص ارتكاب احتمالی یك فقره قتل آغاز شد.
سرهنگ ضیاء الدین زنده شو، فرمانده انتظامی پاكدشت در این باره گفت: با توجه به اهمیت موضوع قتل كه از فراری بودن متهم احتمالی ارتكاب به قتل حكایت داشت، سرگرد خدادادی، رییس آگاهی پاكدشت مسوولیت اصلی رسیدگی به این پرونده را بر عهده گرفت.
وی ادامه داد: این متهم در آغاز بازجویی ها وقتی متوجه شد پلیس به موضوع ارتكاب قتل در عالم نشئگی پی برده است، بلافاصله به ارتكاب جنایت فجیع دختری دانشجو طی بهمن ماه سال ۸۴ در مشهد اعتراف كرد.
متهم به پلیس گفت: زهرا ، یكی از دختران دانشجویی بود كه در شركت شكلات سازی در شهر مشهد كار می كرد و من هم در آن زمان یعنی سال ۸۴ به عنوان راننده سرویس منزل، هر روز او را می دیدم، به طوری كه او كم و بیش به علاقه من نسبت به خودش پی برده بود.
امیر مدعی شد: پس از مدتی صحبت هر روز ما با یكدیگر در مسیر رفت و آمد با سرویس شركت، زهرا با اظهار این كه نیازمند ۲۰۰ هزار تومان وجه است، موضوع را با من در میان گذاشت و بدین ترتیب من هم با استفاده از فرصتی كه او فراهم كرده بود، شرط قرض دادن این مبلغ را دوستی با او گذاشتم. با پذیرش این موضوع، من و زهرا با یكدیگر دوست شدیم و من هم مبلغ مورد نیاز وی را در اختیارش گذاشتم و این وضعیت تا بهمن سال ۸۴ ادامه داشت، به طوری كه با جلب اعتمادش توانستم آرام آرام قرارهای ملاقات بیرون از محل كار را در خودروام بگذارم. رییس پلیس پاكدشت درباره نحوه به قتل رساندن دختر جوان دانشجو به ایسنا افزود: متهم به قتل در اعترافاتش گفت: در یكی از روزهای پایانی بهمن ماه با زهرا قرار ملاقاتی در ساعات پایانی روز گذاشتم و با حضور وی در خودروام، از او تقاضا كردم كه پول مرا بدهد و او از پرداخت آن اظهار ناتوانی كرد و به دنبال این ماجرا، با یكدیگر درگیری لفظی پیدا كردیم.
به گفته سرهنگ زنده شو، متهم به قتل در ادامه درگیری با دختر دانشجو ۲۲ ساله از او می خواهد، در عوض قرضی كه دارد، باید به ارتباط جنسی تن دهد كه با مخالفت زهرا و تلاش او برای خروج از خودرو، متهم به قتل به زور وی را مورد تعرض قرار داده و به دنبال ادامه درگیری، دختر جوان را با وارد كردن ضربات چوبی كه داخل خودرو داشته است، به قتل می رساند.
رییس پلیس پاكدشت افزود: در حالی كه متهم مدعی شده بود، جسد مقتول را در جاده ای خلوت در مسیر مشهد - تهران رها كرده است، موضوع از آگاهی مشهد استعلام شد و بدین ترتیب هر دو موضوع تجاوز به عنف و قتل مورد تایید قرار گرفت.
نوع مطلب : اخبار، 
برچسب ها :
پنجشنبه 21 تیر 1386 :: نویسنده : حامد فرجی آیگانی


درباره وبلاگ

برای حمایت از ما روی تبلیغات كلیك كنید
مدیر وبلاگ : حامد فرجی آیگانی
نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبسایت چیست ؟
برچسبها
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
Dictionary of Animal Science
مرکز پروژه های دانشجویی ایران